Tu jesteś:     Strona główna  /  Kontener na wynajem  /  Kontenery socjalne

Kontenery socjalne


Sprawdzają się na placach budowy, na letnich campingach, na wielkopowierzchniowych parkingach tymczasowych – wszędzie, gdzie konieczne jest zapewnienie odpowiedniego zaplecza na określony czas. Kontenery socjalne stanowią bardzo korzystne rozwiązanie dla pracowników, ale nie tylko. Zapewniają bowiem dobre warunki, często w trudnym otoczeniu i środowisku.

 

Kontenery socjalne mogą być wykorzystane jako:

 

• szatnie – w szczególności na placach budowy i na terenach, gdzie pracownicy muszą nosić stroje robocze. Dzięki szatniom mają możliwość przebrania się oraz pozostawienia rzeczy osobistych w bezpiecznym miejscu.

 

• sanitariaty – bardzo dobrze nadają się na tereny budowy oraz przy plażach, na campingach, przy obszarach, gdzie organizowane są kilkudniowe duże imprezy (koncerty, festiwale). Zapewniają pracownikom firmy, uczestnikom wydarzenia, czy też wczasowiczom możliwość załatwiania potrzeb fizjologicznych bądź wzięcie prysznica w dogodnych warunkach i przy zachowaniu intymności.

 

• stołówki – kontenery socjalne mogą być wykorzystywane jako miejsce do spożywania i podawania posiłków na terenach zakładowych, na placach budowy, a także na terenach imprez plenerowych i festiwali.

 

• mieszkalne – najczęściej tę rolę spełniają w przypadku osób dotkniętych klęską żywiołową bądź innym dramatem (np. wojna). Stanowią tymczasowe miejsca do zamieszkania dla uchodźców, pogorzelców, czy osób, które utraciły dobytek w powodzi. Pozwalają na natychmiastowe udzielenie pomocy.

 

Kontenery socjalne mogą być ustawiane pojedynczo bądź w ciągach, tworząc większe obiekty. W zależności od przeznaczenia takiego obiektu można je dowolnie wyposażyć, wprowadzając instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne, gazowe oraz odpowiednie umeblowanie.

NASI PARTNERZY
LOGO ekontenery.pl StartO firmieKontener na wynajemSprzedaż - KonteneryZamówieniaKontakt

SECORA
ul. Ołowiana 10
85-461 Bydgoszcz
NIP: 9670013239, REGON: 340711396
tel. 696 037 553, 505 222 000
e-mail: biuro@ekontenery.pl, biuro@secora.pl