O nas

Tu jesteś   >   Strona główna    >    O nas

Najwyższa jakość usług

eKONTENERY SECORA to firma specjalizująca się w sprzedaży i  wynajmie kontenerów biurowych i magazynowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem powstałym w 100% na bazie polskiego kapitału, które świadczy najwyższej jakości usługi w zakresie kompleksowych rozwiązań z zakresu mobilnych kontenerowych.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw, organizacji i osób prywatnych działających w branżach wymagających zastosowania w tymczasowych zestawów kontenerowych. Wśród naszych Klientów znajdują się przedstawiciele sektorów przemysłu, rozrywki, budownictwa i innych.

Działalność, dzięki systemowi oddziałów, prowadzimy na terenie całej Polski. Umożliwia nam to sprawną i profesjonalną obsługę Klientów.

Oferta

Dostarczamy rozwiązania o wysokim standardzie, funkcjonalności oraz walorach użytkowych i estetycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór dostosowanych do różnych potrzeb kontenerów biurowych, magazynowych czy sanitarnych, jak również stróżówek.Kontenery, tworzone pod kątem zapotrzebowania Klientów, umożliwiają prowadzenie prac biurowych czy magazynowanie towarów i sprzętu w miejscach, gdzie, z powodów technologicznych lub organizacyjnych, nie ma możliwości posadowienia dedykowanych budynków.

Doświadczenie

Atutem eKONTENERY SECORA jest doświadczenie. Dbamy o wysoki standard obsługi Klientów oraz stale wprowadzamy do naszej oferty rozwiązania, które odpowiadają podnoszącym się wymaganiom rynku.

Jak patrzymy na biznes

Prowadzimy firmę według najwyższych i sprawdzonych standardów biznesowych w tej branży, z uwzględnieniem rodzinnej kultury organizacyjnej. Nasze relacje z Klientami oraz współpracownikami opieramy na zasadach partnerstwa, szacunku i obustronnego zadowolenia.

Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy, że indywidualne podejście do potrzeb Klienta, właściwe doradztwo, nadzór nad każdym etapem procesu realizacji usług są źródłem sukcesu i gwarantem udanej współpracy dla obu stron.

Siedziba
696 037 553
Plac Piastowski 3
85-012 Bydgoszcz, KRS: 0000648187
napisz do nas
Transport

505 222 000
Sprzedaż

505 555 444
Wynajem

505 425 425