Zestawy kontenerowe

Tu jesteś   >   Strona główna    >    Zestawy kontenerowe

Zestawy kontenerowe

Znakomite parametry techniczne, świetna izolacja akustyczna i termiczna oraz możliwość zestawienia dowolnej ilości modułów do stworzenia naprawdę dużych przestrzeni użytkowych – te oraz kilka innych, niemniej ważnych cech decydują o tym, że nasze budownictwo kontenerowe sprawdza się już nie tylko w produkcji pojedynczych modułów przeznaczonych np. na tymczasowe magazyny czy budowlane kontenery sanitarne. Produkujemy także modułowe obiekty użyteczności publicznej takie jak akademiki, hotele, modułowe budynki szkolne oraz domy całoroczne, które w niczym nie ustępują tradycyjnej zabudowie jednorodzinnej. Zobacz wybrane spośród licznych naszych realizacji i przekonaj się, jak ogromny potencjał tkwi w budownictwie modułowym.

Państwa korzyści:

  • Możliwość użytkowania, wprowadzenia się w ciągu kilku tygodni.
  • Możliwość demontażu i ponownego montażu w dowolnym miejscu.
  • Aranżacja wnętrza w dowolnej konfiguracji.
  • Niskie koszty eksploatacji - wysokiej klasy materiały izolacyjne.

 

  

 

Możliwości konstrukcyjne

Nasze kontenery modułowe składają się jednego, dwóch lub więcej pojedyńczych kontenerów. Można je dowolnie łączyć, szybko tworząc potrzebną przestrzeń. Dzięki temu Nasi klienci mają możliwość tworzenia dowolnych przestrzeni użytkowych.

Możliwości konstrukcyjne przewidują w razie konieczności, budowę drugiej i trzeciej kondygnacji. Zmontowany obiekt kontenerowy możemy wyposażyć w urządzenia zgodne z oczekiwaniami klienta.

Nowoczesne systemy modułowe

Całoroczne domy modułowe to innowacyjne rozwiązanie, umożliwiające szybkie zaprojektowanie wymarzonego obiektu z wykorzystaniem modułów. Wszystkie konstrukcje powstające w naszym biurze projektowym to nie tylko wierne odzwierciedlenie oczekiwań Klienta, ale również gwarancja całorocznego domu modułowego wyróżniającego się jakością i estetyką.

Nowoczesne systemy modułowe to wspaniała alternatywa dla klasycznego budownictwa. Cechuje ją przede wszystkim możliwość szybkiej i prostej realizacji nawet bardzo wymagających projektów. Co więcej, obiekt wykonany z prefabrykatów może być łatwo modyfikowany. W grę wchodzi usuwanie i dostawianie ścianek działowych jak i rozbudowywanie kolejnych segmentów. Twój budynek może zmieniać się razem z Twoimi marzeniami i oczekiwaniami.

Mobilność to kolejna zaleta domów modułowych, mogą być bez problemu transportowane z miejsca na miejsce. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu bardzo wytrzymałej konstrukcji stalowej, wykonanej zgodnie z normą EN 1090. Co więcej, budowa domów modułowych z prefabrykatów nie odbywa się na placu budowy, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na otaczające środowisko.

Stworzone w ten sposób budynki mogą pełnić funkcję mieszkalną, biurową i wiele innych w zależności od pomysłu Klienta.

Nowoczesne moduły kontenerowe

Domy modułowe całoroczne

Mając na uwadze popyt na obiekty modułowe, oferujemy nie tylko domy całoroczne, ale także szereg innych obiektów. 

Nowoczesne kontenery

Nasza oferta obejmuje:

Całoroczne domy jednorodzinne budowane w systemie modułowym: 

Domy te charakteryzują się dobrym i wyszukanym stylem zabudowy. To doskonałe rozwiązanie dla osób, którzy cenią oryginalne rozwiązania jak i dla osób ceniących komfort i tradycję. Budownictwo modułowe to pełen wachlarz możliwości, który umożliwia budowę zgodnie z wizją Klienta.

Całoroczne domy modułowe z kontenerów

Modułowe budynki szkolne i przedszkolne:

Technologia budownictwa modułowego umożliwia tworzenie jak i rozbudowywanie istniejących już obiektów szkolnych i przedszkolnych. Modułowe obiekty mogą spełniać wszystkie standardy zgodne z wymogami Inspekcji Sanitarnej i Ochrony Przeciwpożarowej.

Domek wakacyjny z kontenerów

Segmentowe budynki zamieszkania zbiorowego:

Nowoczesne systemy modułowe dają możliwość wybudowania również obiektów zamieszkania zbiorowego, takich jak akademiki i internaty. W krótkim czasie jesteśmy w stanie stworzyć modułowe obiekty liczące kilkadziesiąt mieszkań. Dzięki solidnej konstrukcji może powstać budynek o kilku kondygnacjach, którego trwałość gwarantuje zabezpieczenie antykorozyjne.

Budynki wielorodzinne z prefabrykatów:

Obiekty stworzone z naszych modułów są odpowiednio przystosowane do długotrwałego użytku. Otwiera to nowe możliwości w zakresie budownictwa komunalnego. Osiedla mieszkań w zabudowie modułowej to propozycja skierowana do deweloperów, szukających ekonomicznej i trwałej alternatywy dla klasycznego budownictwa, jak i dla jednostek samorządu terytorialnego.

Dom z kontenerów modułowych

Hotele modułowe:

To obiekty, na które składa się najczęściej kilka modułów, wyposażone w pokoje z własną łazienką. W budynku znajdują się wszystkie niezbędne pomieszczenia: recepcję, łazienki ogólne, restaurację, magazyn, pokój pracowniczy. Hotele modułowe to krótki czas realizacji i wysokie walory estetyczne. Realizacji projektów towarzyszy zachowanie wysokiej ekonomiki rozwiązań.

Biura kontenerowe:

Biura kontenerowe to nowoczesne i komfortowe miejsce pracy. Budownictwo modułowe wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Biura kontenerowe mogą być z łatwością rozbudowywane i zmieniane bez konieczności zaburzenia rytmu pracy całej firmy.

Biuro kontenerowe

Kontener biurowy modułowy

 Niezobowiązujące zapytanie : e-mail 

Siedziba
696 037 553
ul. Ołowiana 10
85-461 Bydgoszcz
napisz do nas
Wrocław

603 673 790
Bydgoszcz

696 037 553
Poznań

696 037 553
Łódź
505 425 425
Toruń
696 037 553
Gdańsk
505 425 425