Kontenery biurowe

Tu jesteś   >   Strona główna    >    PRODUKTY    >    Kontenery biurowe

Kontenery biurowe

Nowe i używane mobilne rozwiązania przestrzenne do natychmiastowego zastosowania.

Poszukują Państwo elastycznego, szybkiego i praktycznego przenośnego rozwiązania przestrzennego?

Dzięki przenośnym rozwiązaniom przestrzennym firmy eKONTENERY SECORA zyskują Państwo indywidualne podejście i przestrzenie biurowe dopasowane do Państwa potrzeb. Zastosowanie elastycznego systemu panelowego gwarantuje możliwość przeprowadzenia późniejszych rozbudów. Państwo przedstawiają swoje wymagania, a my gwarantujemy odpowiednie rozwiązanie przestrzenne.

Wspólnie zadbamy o komfort Państwa pracowników w przestrzeniach biurowych. W przypadku ograniczonego zasobu czasu rozwiązaniem może być skorzystanie z naszej floty na wynajem i otrzymanie przenośnych biur w ciągu kilku dni.

Funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na stworzenie w krótkim czasie i przy niskich kosztach tymczasowego zaplecza biurowego. Proponowane przez nas kontenery biurowe posiadają standardowe wyposażenie dostosowane do charakteru zastosowania. Konstrukcje odznaczają się dużą mobilnością. Można je szybko przetransportować.

Stabilna konstrukcja, a także szeroki zakres możliwości adaptacyjnych zapewniają dużą uniwersalność w zastosowaniu. Oferowane przez nas kontenery biurowe powstają na bazie solidnego szkieletu ramowego, zaopatrzonego w wymienne panele ścienne. Budowla powstaje przy zastosowaniu norm ISO oraz ogólnie obowiązujących wytycznych w zakresie bezpieczeństwa.

Państwa korzyści:

  • Dostępne od zaraz
  • Wysoki standard dla Państwa pracowników
  • Różne warianty
  • Możliwość przebudowy w każdym momencie
  • Indywidualne rozmieszczenie pomieszczeń
  • Dobre naświetlenie dzięki różnym wariantom przeszklenia


Konstrukcje odznaczają się:
• masywną konstrukcją na bazie profili stalowych z narożnikami kontenerowymi oraz kieszeniami na wózek widłowy,
• łatwością wymiany ściennych elementów (możliwość zróżnicowanego zestawienia paneli),
• bardzo dobrą izolacją termiczną i akustyczną,
• zaopatrzeniem w zagłębioną zewnętrzną wtyczkę CEE.

Proponowane przez nas kontenery biurowe znajdują zastosowanie głównie jako tymczasowe zaplecza biurowe, głównie na terenach placów budów, jako biura sprzedaży mieszkań na osiedlach deweloperskich, itp. Zaspokajają zapotrzebowanie na stworzenie przestrzeni do tymczasowej pracy biurowej. Nie generują przy tym dużych kosztów i mogą być niemal natychmiast użytkowane. Istotne znaczenie dla komfortu ich eksploatacji ma wyposażenie. Wnętrza kontenerów biurowych mogą być zaopatrzone we wszelkie instalacje, oświetlenie, ogrzewanie oraz kompleksowe umeblowanie.


Proponowane przez nas modele w standardowym wyposażeniu posiadają:
• 2 okna biurowe 945x1200 mm z roletą
• 1 drzwi 875x2000 mm
• 2 podwójne gniazdo wtykowe ze stykiem ochronnym 16-A
• 2 lampy jarzeniowe podwójne 2x36W
• 1 konwektor Stiebel-Elektron CNS 200 2Kw z termostatem

Schemat kontenera biurowego - eKontenery

Kontenery socjalne

Sprawdzają się na placach budowy, na letnich campingach, na wielkopowierzchniowych parkingach tymczasowych – wszędzie, gdzie konieczne jest zapewnienie odpowiedniego zaplecza na określony czas. Stanowią bardzo korzystne rozwiązanie dla pracowników, ale nie tylko. Zapewniają bowiem dobre warunki, często w trudnym otoczeniu i środowisku.

Kontenery pojedyńcze lub zestawy kontenerowe

Dzięki przemyślanej konstrukcji modułowej kontener biurowy może być używany pojedyńczo lub w zestawie kontenerowym w różnej konfiguracji. Łatwy i szybki montażgwarantuje sprawny proces montażu kontenerów we właściwym miejscu - gwarancja zaoszczędzonego czasu i pieniędz!

Dostępne rozmiary

Szkic kontenera

Typ i wymiary zewnętrzne

MB20 standard

MB20 ECO

MB20 STANDARD

6058x2438x2800mm

MB20K

MB20K

6058x2438x2800mm

MB20-25

MB20-25

6058x2438x2800mm

MB20-26

MB20-26

6058x2438x2800mm

MB20-DUO

MB20-DUO

6058x4886x2800mm

MB20K-DUO

MB20K-DUO

6058x4886x2800mm

Obszary i cele zastosowań

Mogą być wykorzystane jako:

• szatnie – w szczególności na placach budowy i na terenach, gdzie pracownicy muszą nosić stroje robocze. Dzięki szatniom mają możliwość przebrania się oraz pozostawienia rzeczy osobistych w bezpiecznym miejscu.

• stołówki – kontenery socjalne mogą być wykorzystywane jako miejsce do spożywania i podawania posiłków na terenach zakładowych, na placach budowy, a także na terenach imprez plenerowych i festiwali.

• mieszkalne – najczęściej tę rolę spełniają w przypadku osób dotkniętych klęską żywiołową. Stanowią tymczasowe miejsca do zamieszkania dla uchodźców, pogorzelców, czy osób, które utraciły dobytek w powodzi. Pozwalają na natychmiastowe udzielenie pomocy.

 Niezobowiązujące zapytanie : e-mail 

Siedziba
696 037 553
Plac Piastowski 3
85-012 Bydgoszcz, KRS: 0000648187
napisz do nas
Transport

505 222 000
Sprzedaż

505 555 444
Wynajem

505 425 425